Wszystko co chcemy abyś o nas wiedział!

Wizja, misja, wartości

Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o estetyce jak również funkcjonalności, są wykonane z dużą starannością przez osoby oddane pasji tworzenia. Głównym kierunkiem przyjętym przy ich produkcji jest zadowolenie oraz satysfakcja klienta związana z użytkowaniem, dlatego dbamy o każdy szczegół.

MISJA / Droga którą chcemy podążać​

Naszą wizję realizujemy poprzez tworzenie produktów wizualnie lekkich, estetycznych, innowacyjnych a zarazem funkcjonalnych. Dzięki temu nasi klienci odczuwają poczucie satysfakcji, spełnienia i pełnego zadowolenia.

WIZJA / Cel który chcemy osiągnąć

Wizją Firmy Voppi jest dzielenie się radością, wzbudzanie podziwu i dumy.

WARTOŚCI / Drogowskazy jakimi się kierujemy

Satysfakcja naszych klientów, zadowolenie konsumentów, odbieramy jako wskaźnik naszego sukcesu, dlatego też dbamy o każdy szczegół naszego produktu.

CZAS REALIZACJI

Zdajemy sobie sprawę jak ważną wartością jest czas, w efekcie nasze produkty są dostarczane w jak najkrótszym terminie

ESTETYKA, JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ

To filary na których budujemy naszą markę.

NOWOCZESNOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ

Szacuje się, że obecnie nowe pokolenia pojawiają się co osiem lat. Mając świadomość tego, zmieniamy nasze produkty tak aby mogły sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku.

ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW

Jak najwięcej ludzi powinno sobie pozwolić na nasze wyroby. Jako producent dokładamy wszelkich starań by eliminować zbędne koszty na wszystkich poziomach naszej działalności.

UTOŻSAMIANIE SIĘ Z KLIENTEM

Nie jesteśmy tacy jak inne firmy i nie chcemy tacy być, dlatego nasi ludzie skupiają się na perspektywie klienta, co owocuje znajomością jego potrzeb i oczekiwań.