Klika słów o nas

Wspaniałe meble i karnisze pasujące do każdego wnętrza!

Marka Voppi, to w nowej odsłonie kontynuacja poprzednio działającej z prawie 20-letnim stażem firmy DYBA-LUX w zakresie produkcji i sprzedaży artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Poprzednio nasz działalność opierała się na produkcji elementów do karniszy i dostarczaniem ich do odbiorców hurtowych czy producentów, poprzez ich dystrybucję nasze produkty znajdują się na półkach wszystkich sieci handlowych w Polsce i poza jej granicami.

Po latach doświadczeń i obserwacji pod Marką Voppi stworzyliśmy gotowe, nowoczesne i ponadczasowe produkty w postaci mebli i karniszy. Dla nas najważniejsi są zadowoleni klienci, dlatego stale dokładamy wszelkich starań aby dbać o wysoki poziom zadowolenia z użytkowania naszych produktów.

Jako firma jesteśmy nowoczesną organizacją produkcyjno-handlową, która dzięki swej elastyczności może się pochwalić stale rozrastającym się gronem kontrahentów. Dokonujemy wszelkich starań aby usatysfakcjonować zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych odbiorców hurtowych, eksporterów czy nabywców z innych krajów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wyrażając jednocześnie nadzieje, że okaże się ona zbieżna z Państwa oczekiwaniami, a wzajemny kontakt zaowocuje długotrwałą współpracą.

Z poważaniem
Krzysztof Dyba

Produkcja

Bogaty park maszyn umożliwia nam wykonywanie wysokiej jakości produktów.

Handel

Doświadczona kadra zawsze służy pomocą i fachową radą.

E-Commerce

Sklep internetowy umożliwia naszym klientom dokonywanie zakupów bez wychodzenie z domu.

Jesteś gotowy rozpocząć współpracę?

Dołącz do nas!